Prosinec 2013

Trouble Maker Comeback! + ALBUM CHEMISTRY

14. prosince 2013 v 17:38 | *Yoko |  Albums
Jsou zpátky! Úžasné duo Hyuna a HyunSeung se po dvou letech vrací. Vydali skvělé minialbum Chemistry s titulní písní Now s opravdu pěknm klipem kde nechybí ani polibky, ani postelová scéna, ale ani třeba facky nebo tanec. Opravdu krásný klip! I ostatní písně jsou skvělé, tak si je poslechněte (omlouvám se, vím že je to možná srtarší záležitost, ale musím to sem dát :D)

I Hyuna dřela! Nebyla od přírody štíhlá!

14. prosince 2013 v 17:28 | *Yoko |  GIRLS
Hyuna nebyla vždy tak krásně štíhlá. Obdivuju jí a dokazuje to, že i někdo tak úžasný jako Hyuna měl nebo má nějalký problém, je pravda že tolik zhubnout není asi až tak nejzdravější, ale pokud to po ní bylo vyžadováno myslím že vše splnila na výbornou. V tempu, v jakém Hyuna žije, nebude až takový problém si postavu uhlídat, ale zároveň je mi jí líto, určitě toho musela hodně vytrpět, já se jí klaním, je aspon vzorem pro dívky jako jsem třeba já, že když budou makat a nebudou líné, můžou mít tak nádhernou postavu jako Hyuna :)
Tak to porovnejte :)

Hyuna je mezi nejlepšími světovými umělkyněmi

14. prosince 2013 v 17:15 | *Yoko |  Other
Hyuna se dostala do žebříčku mezi nejlepší světové umělkyně. V tomto žebříčku je dále například korejská zpěvačka IU a Japonská star Kyary Pamyu Pamyu. Hyuna si to může připsat k jednomu z velkých úspěchů, poněvadž je na žebříčku s takovými hvězdami jako Katy Perry, Beyoncé, Adele, Celine Dione, Avril Lavigne, Cher, miley Cyrus, Selena Gomez, Shakira a Taylor Swift a mnoho dalších.
Hyuno gratulace! Obrovská!rovská!!!!

Christmass Song

14. prosince 2013 v 17:09 | *Yoko |  Videos
Umělci z několika společností (Cube Entertaiment, A Cube Entertament a Cube DC) nazpívali společnou Vánoční píseň s názvem Christmass Song. Je k ní i vedoklip, je to krása, opravdu skvěle se to poslouchá a hned po poslechnutí na vás dolehne ta Vánoční Nálada!
Merry Christmass a užijte si song :)

Omlouvám se :´(

14. prosince 2013 v 17:01 | *Yoko
Ano, asi jste si všimli že jse od září ničím nepřispěla, jelikož poslední příspěvek byl 30.září tak to činí asi 2 a půl měsíce co jsem nepřispěla. Ano jsem zlá a nezodpovědná, ale nestíhám, zkazila jsem si pár průměr a musím teď ve škole docela makat, ani před vánoci nám nedají pokoj. Možná přidám něco vánočního, ale opravdovou aktivitu čekejte spíš po Vánocích. Jinak Veselé Vánoce!